ای ام ریپیر ارائه دهنده خدمات تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک ،وستینگهاوس و ویرپول با سالها سابقه موفق.اما یکی از دلایلی که مردم جهت تعمیرات یخچال خود با ما تماس میگیرند این است که"یخچال فریزر آنها خنک نمیکند"!!!اما چه عواملی و دلایلی می تواند باعث بوجود آمدن این مشل می شود؟؟؟
دلیل اول:
رله شروع:
پس از شروع کار در رابطه با شروع پیچ در پیچ به شروع کمپرسور. اگر رله وقع شروع معیوب باشد، کمپرسور گاهی اوقات ممکن است قادر به اجرا نباشد و یا ممکن است اجرا شود اما نه در همه مواقع. در نتیجه، یخچال و فریزر نمی تواند به اندازه کافی سرد کند. برای تعیین اینکه رله شروع معیوب است، استفاده از یک مولتی متر به آزمایش آن برای تداوم بین اجرا و شروع به پریز برق ترمینال نیاز می باشد. اگر رله شروع کند پیوستگی میان اجرا کنید و شروع به پریز برق ترمینال، جایگزین آن شود. علاوه بر این، اگر رله موقع شروع دارای بوی سوخته بود،قطعه ای سالم جایگزین آن شود.

دلیل دوم:
ترموستات کنترل دما:

هیئت مدیره کنترل درجه حرارت به کمپرسور و فن موتور ولتاژ فراهم می کند. اگر هیئت مدیره کنترل درجه حرارت معیوب است، آن را متوقف خواهد کرد و به سیستم خنک کننده ارسال ولتاژ نمی کند. با این حال، این است که یک اتفاق معمول است. تابلو های کنترل اغلب تشخیص داده-قبل از جا برد کنترل، اولین آزمون تمام اجزای معمولا معیوب. اگر هر یک از اجزای دیگر معیوب هستند، در نظر گرفتن جایگزینی برای هیئت مدیره کنترل دما.در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی خود می توانید جهت تعمیرات با یکی از شعب تعمیرگاه ما تماس بگیرید.البته اگر یخچال شما دارای گارانتی می باشد توصیه میکنیم به نمایندگی جنرال الکتریک ،وستینگهاوس یا ویرپول مراجعه نمایید.در غیر اینصورت بعنوان یک مرکز تعمیراتی معتبر آماده ارائه خدمات تعمیرات به شما عزیزان می باشیم

دلیل سوم:
شروع خازن:
خازن شروع افزایش قدرت به کمپرسور در طول راه اندازی فراهم می کند. اگر خازن شروع کار نمی کند، کمپرسور شروع نشود. در نتیجه، یخچال و فریزر نمی خنک خواهد شد. برای تعیین اینکه خازن شروع معیوب است، آن را تست با مولتی. اگر خازن شروع معیوب است، جایگزین آن شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 بهمن 1394    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()