شما هم حتما در هنگام خرید یک وسیله ی برقی نهایت دقت خود را به کار میگیرید و سعی دارید که حسابی در مورد آن دستگاه تحقیق کنید تا بر اساس بودجه ی خود بتوانید یکی از بهترین ها را خریداری کنید. یخچال یکی از وسایلی است که دارای تنوع بسیار زیاد می باشد و برندهای مختلف انواع مختلفی از آن را تولید کرده اند. از لحاظ شکل، اندازه، رنگ، امکانات، طراحی داخلی و کیفیت و قیمت دارای انواع  متنوعی است و قطعا قبل از خرید نیاز به بررسی خواهید داشت . در ادامه نکاتی را یادآور می شویم که می تواند راهنمای خوبی برای داشتن یک خرید رضایت بخش باشد. یکی از این نکات " اندازه  " می باشد.

-         اندازه یک یخچال را بر اساس فضایی که در آشپزخانه برای قرار دادن آن در اختیار دارید، انتخاب نمایید.

-         اندازه ی این وسیله باید به گونه ای باشد که فاصله ی مناسبی بین آن و وسایل گرمایشی موجود در یک اشپزخانه برقرار شود برای اینکه هوای کافی در اطراف یخچال رد و بدل شده و هم چنین بتوانید به راحتی درب های آن را بار و بسته کنید.

-         بر اساس میزان استفاده ی خود این وسیله را خریداری نمایید . برای مثال اگر تعداد اعضای خانواده ی شما زیاد باشد قطعا نیاز به ذخیره ی مواد غذایی بیشتری دارید ، پس انتخاب یخچال بزرگتر و با گنجایش بیشتر به نفع شما است وپس از مدت زمانی مجبور به خریداری مجدد یک یخچال دیگر نمی شوید.

اما در مورد خدمات تعمیرات و تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید اگر یخچال شما دارای گارانتی می باشد لطفا به نمایندگی یخچال جنرال الکتریک ، نمایندگی یخچال ویرپول و یا وستینگهاوس مراجعه نمایید در غیر اینصورت ما بعنوان یک تعمیرگاه و مرکز تعمیراتی معتبر آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید بصورت کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشیم

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 اردیبهشت 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()