همیشه نحوه ی استفاده از یک وسیله بسیار مهم است و در افزایش طول عمر سودمند آن وسیله برقی موثر خواهد بود. علاوه بر اینکه این استفاده ی درست موجب می شود تا بتوانید به مدت طولانی تری از آن دستگاه استفاده کنید و کمتر نیاز به استفاده از خدمات سرویس و تعمیرات داشته باشید؛  تاثیر مستقیمی هم بر کاهش هزینه های به ویژه هزینه های ناشی از مصرف برق خواهد داشت. یخچال فریزر یکی از پر کاربردترین و مهم ترین وسایل موجود در خانه و آشپزخانه است. در این مطلب می خواهیم نکات مهمی را به شما بگوییم تا با توجه به آنها بتوانید میزان انرژی مصرفی توسط دستگاه را بهینه سازی نمایید.

نکته ی اول : در هنگام خریداری یخچال فریزر دقت کنید تا برچسب استاندارد  +A مرتبط با مصرف بهینه انرژی را داشته باشد.

نکته ی دوم : به میزان مصرف برق توسط دستگاه، که بر روی برچسب قید شده است توجه نمایید.

نکته ی سوم: بر اساس تعداد افراد خانواده و میزان مصرف مواد غذایی، ظرفیت مناسبی برای این دستگاه نمایید. انتخاب یخچال فریزر بزرگ برای یک خانواده ی دو نفره یا سه نفره موجب افزایش هزینه های ناشی از مصرف انرژی خواهد شد.

نکته ی چهارم: دستگاهی را انتخاب کنید که به سیستم برفک زدایی اتوماتیک مجهز  باشد.

نکته ی پنجم: در آشپزخانه یخچال فریزر را در کنار وسایلی مثل اجاق گاز، آبگرمکن و یا در معرض تابش آفتاب قرار ندهید.

اما در مورد خدمات تعمیرات یخچال فریزر اگر یخچال شما دارای گارانتی می باشد لطفا به نمایندگی یخچال جنرال الکتریک ، نمایندگی یخچال ویرپول و یا وستینگهاوس مراجعه نمایید در غیر اینصورت ما بعنوان یک تعمیرگاه و مرکز تعمیراتی معتبر آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر بصورت کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشیم

نوشته شده در تاریخ شنبه 27 شهریور 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()