ما به عنوان یکی از فعال ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لوازم خانگی در ایران و در شهر تهران باز هم تاکید می کنیم که در استفاده از دستگاه های برقی باید نهایت دقت را داشته باشید؛ زیرا حساس و آسیب پذیر هستند و به همان میزان که تعداد دفعات استفاده از آنها افزایش بیابد، به نگهداری بیشتر و سرویس دوره ای نیاز دارند. اینکه شما به عنوان یک مصرف کننده و کاربر لوازم خانگی برقی به این موضوع توجه کنید علاوه بر اینکه نشان دهنده ی برخورداری شما از آگاهی و اطلاعات کافی می باشد، باعث خواهد شد تا گرفتار خسارت های مالی ناشی از تعمیر لوازم خانگی برقی نشوید و همچنین بتوانید مدت طولانی تری از دستگاه استفاده کنید. با توجه به تورم اقتصادی موجود در جامعه و هزینه ی زیادی که باید برای خریداری وسایل برقی بپردازید، توجه به اصول نگهداری و پیشگیری از به وجود آمدن خرابی های زیاد در این وسایل راهکاری بسیار معقولانه و به صرفه می باشد، اما اگر به هر دلیلی دستگاه با مشکلات و ایرادات فنی مواجه شد بهترین راهکار چیست؟

-         از دستکاری دستگاه ها و لوازم خانگی برقی بپرهیزید.

-         اگر کارت ضمانت یا گارانتی محصول هنوز اعتبار دارد به نمایندگی آن برند مراجعه کنید.

-         در صورت منقضی شدن کارت گارانتی، با یکی از معتبر ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لوازم خانگی برقی در نزدیکی محل زندگی یا محل کار خود تماس بگیرید.

سرویس تعمیر لوازم خانگی برقی چیست؟

پس از تماس شما با مجموعه ی ایران اپلیانس، یکی از کارشناسان مجرب ما به آدرس اعلام شده  اعزام می گردد. اولین مرحله عیب یابی و تست بخش های مختلف دستگاه به منظور پیدا کردن قطعه ی معیوب و تشخیص نوع مشکل می باشد. قطعا این تشخیص نیازمند آگاهی و دانش فنی کافی، تجربه و به کارگیری ابزارهای تخصصی  برای کشف ایرادات لوازم خانگی برقی خواهد بود. از این بابت ما به شما اطمینان می دهیم که انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه صورت خواهد گرفت.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آذر 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()